Spektrum našich služeb je zaměřené převážně na účetnictví, daně, mzdy a vše co může s těmito oblastmi souviset. Není přitom podstatné, zda je klientem živnostník, neziskový subjekt, nebo velká korporace.

 

Všem klientům poskytujeme vysoký standard služeb, který je založen zejména na následujících pravidlech, Individuální přístup ke klientovi, kdy při řešení zakázek je vždy cílem poskytnout služby „šité na míru“, Týmový přístup – kdy konkrétní otázky jsou řešeny s využitím znalostí odborníků z více profesí, Profesní znalosti pracovníků – kdy si partneři i pracovníci neustále doplňují a rozšiřují znalosti ze svého oboru.

Naším cílem je poskytnout klientovi jednak stabilní zázemí a kvalitní podklady pro jeho rozhodování a jednak účinnou pomoc při řešení problematických situací. Výhody našich služeb oceňuje řada klientů, z nichž mnozí s námi v různé formě spolupracují již více jak dvacet let.
Naše služby
Audit, daně, účetnictví a mzdy jsou základními kameny našich služeb klientům. Naše společnosti je klientům poskytují jak dlouhodobě, tak i jako jednorázovou službu tam, kde to je nezbytné. Služby, které s našimi často souvisejí – jako jsou služby právníka, nebo oceňování pak pro klienty zajišťujeme prostřednictvím renomovaných externích specialistů.
Auditorské služby Daňové poradenství
Účetní služby Personalistika a mzdy

O společnosti

Služby

Aktuality

Ochrana osobních údajů

Kontakt

ZH&Partners s.r.o.

ZH&Partners Audit s.r.o.
Felberova 4/8

460 01 Liberec

Telefon
+420 483 034 156

+420 483 036 163

E-mail: info@zhpartners.cz
© 2017 ZH&PARTNERS s.r.o.. All Rights Reserved, Developed by 5Q